اخبار

Hempel کارخانه جدیدی در چین تاسیس می کند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار /ایران پلیمر Hempel اعلام کرد که ساخت یک کارخانه جدید را در Yantai Chemical Industrial Park چین آغاز کرده است. این کارخانه جدید با توجه به افزایش تقاضا برای پوشش های جدید و زیست سازگار شرکت Hempel در این منطقه تاسیس می شود. این سرمایه گذاری در پنج سال آینده درآمد Hempel در این منطقه را به دو برابر افزایش داده و به 3 میلیارد یورو خواهد رساند. Hempel در این پروژه حدود 100 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد.

این کارخانه در زمینی به مساحت 52000 مترمربع ساخته می شود و مساحت ساختمان 18000 مترمربع خواهد بود. در این کارخانه پوشش های پایه آب ، پایه حلال و پوشش های پودری تولید خواهد شد. ظرفیت تولید سالانه این کارخانه 102000 تن خواهد بود. کارخانه جدید Hempel که در منطقه استراتژیک Yantai Chemical Industrial Park تاسیس می شود جایگزین سایر واحد های تولیدی Hempel در Yantai خواهد شد. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این کارخانه جدید در سال 2021 افتتاح خواهد شد. به گفته Michael Mei نایب رئیس Hempel در آسیای شمالی، این کارخانه جدید موقعیت Hempel را در بازار چین

استحکام خواد بخشید. بازار چین برای hempel اهمیت زیادی دارد و این شرکت به سرمایه گذاری در این کشور ادامه خواهد داد. Hempel اولین کارخانه خود در چین را در سال 1992 در Yantai افتتاح کرد. Hempel دارای دو کارخانه دیگر در Kunshan و Guangzhou نیز می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا