اخبار

Hexion اپوکسی دیسپرسیونی جدیدی را معرفی کرد

بسپار/ ایران پلیمر  Hexion در نمایشگاه ABRAFATI که در Sao Paulo برزیل برگزار شد، محصولات جدید خود را معرفی کرد. Hexion یک دیسپرسیون اپوکسی با عملکرد بالا با نام تجاری EPI-REZ Resin 7720-W-50 و یک رزین هیبریدی اپوکسی/پلی سیلوکسان با نام تجاری EPOSIL Resin 5550 را برای بازار امریکای لاتین معرفی کرد. رزین EPI-REZ Resin 7720-W-50 در ترکیب با سخت کننده EPIKURE Curing Agent 6870-W-53 عملکردی قابل مقایسه با سامانه های پایه حلالی ایجاد می کند. میزان ترکیبات آلی فرار (VOC) این سامانه کمتر از 50 گرم بر لیتر می باشد.

به گفته Ann Frederix نایب رئیس بخش Epoxy Specialties ، انتقال از سامانه های اپوکسی پایه آب به معنای فدا کردن خواص عملکردی پوشش نمی باشد. این دیسپرسیون اپوکسی جدید دارای چسبندگی عالی به بتن و فلزات و مقاومت خوردگی عالی می باشد. همچنین فرموله کردن پوشش ها با این رزین ساده می باشد. شرکت Hexion مفتخر است که این رزین جدید را به بازار معرفی کرده است. زمانی که پوشش های رویه تولید شده با EPOSIL Resin 5550با آمینوسیلان ها شبکه ای می شوند مقاومت خوردگی عالی ، دمای بالای خدمات دهی و خواص نوشتار ناپذیری ایجاد می کنند. حفظ براقیت عالی و زرد شدگی پایین از دیگر خواص این محصول می باشد.

پوشش های هیبریدی اپوکسی / پلی سیلوکسان جایگزین های با دوام بالا و با عملکرد بالا جهت پوشش های پلی اورتان آلیفاتیک (که حاوی منومر های ایزوسیانات آزاد هستند) می باشند. به گفته Dan Weinmann مدیر بازاریابی Hexion ، با معرفی این رزین هیبریدی جدید Hexion محصولی برای فرموله کردن پوشش های رویه فاقد ایزوسیانات و با زرد شدگی پایین در اختیار مشتریان قرار داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا