اخبار

Hexion سامانه اپوکسی پایه آب جدیدی را معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، Hexion در نمایشگاه ABRAFATI 2017 که در Sao Paulo برزیل برگزار شد سامانه اپوکسی پایه آب NextGen Epoxy را که اخیرا توسعه داده است به نمایش گذاشت. با استفاده از سامانه پایه آبی NextGen Epoxy می توان پوشش هایی با خواص قابل مقایسه با سامانه های پایه حلالی تولید کرد. 

این سامانه جدید نیازمندی های قوانین سختگیرانه مربوط به ترکیبات آلی فرار (VOC) را تامین می کند. اصلی ترین بخش این سامانه جدید یک هاردنر آمینی محلول در آب به نام EPIKURE Curing Agent 8530-W-75 می باشد. 

این هاردنر فاقد حلال دارای اکی والان وزنی کمتری می باشد. در نتیجه برای سخت کردن مقدار مشابه رزین اپوکسی به مقدار کمتری از این هاردنر نیاز می باشد. اگر این هاردنر با EPI-REZ Resin 7520-WD-52 ترکیب شود VOC کمتر ، خشک شدن سریعتر و سختی بالاتر ایجاد می کند. NextGen Epoxy WB System می تواند برای فرموله کردن پوشش های با VOC بسیار پایین (کمتر از g/l 100) جهت بتن و فلزات استفاده شود. این سامانه اپوکسی جدید برای برآورده کردن قوانین سختگیرانه VOC توسعه داده شده است. این سامانه دارای تعادل خوبی بین قیمت و عملکرد می باشد. از خواص این سامانه می توان به بهبود پایداری محصول ، پایداری خوب در برابر یخ زدن – ذوب شدن و عمر مفید اختلاط (pot life) طولانی اشاره کرد. کاربرد های پیشنهادی این سامانه جدید به شرح زیر است: 

پوشش جهت دیوار ها و کف های بتنی

پوشش های صنعتی جهت فلزات

پوشش جهت تجهیزات کشاورزی و ساختمانی

پوشش قطعات فلزی خودروها 

پوشش های راه آهن 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا