اخبار

Honeywell مات کننده های جدیدی برای پوشش ها معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  Honeywell اعلام کرد که خط تولید مات کننده های جدید بر پایه پلی اتیلن را راه اندازی کرده است. این مات کننده های جدید که با نام تجاری NduroMatt به بازار عرضه می شوند خواص پوشش ها را برای زمان طولانی خدمات دهی بهبود می دهند. NduroMatt شامل سه مات کننده می باشد که در محدوده گسترده ای از کاربرد ها شامل پوشش های صنعتی ، پوشش های چوب و رنگ های ساختمانی خواص سطحی را بهبود می دهند.

NduroMatt در مقایسه با مات کننده های متداول موجود در بازار به آسانی با اجزای فرمولاسیون مخلوط می گردد. این مات کننده ها در مراحل مختلف فرآیند تولید رنگ می توانند اضافه گردند. آزمایش ها نشان داده است که NduroMatt خواص سطحی پوشش ها را بهبود می دهد و نسبت به مات کننده های موجود انعطاف پذیری خوبی برای فرمول نویسان ایجاد می کند. در حالیکه مات کننده های متداول ، پوشش را مستعد عیوب سطحی شامل burnishing ، marring و scratching می کند محصولات NduroMatt مانع ایجاد این عیوب می شوند.

محصولات NduroMatt را می توان بطور کامل جایگزین مات کننده های متداول نمود یا می توان بعنوان مکمل آنها و برای بهبود خواص سطحی پوشش های مات به همراه مات کننده های متداول استفاده نمود. به گفته Bob Gargione نایب رئیس و مدیر Honeywell Additives and Chemicals معرفی مات کننده های جدید NduroMatt  مثالی برای تمرکز شرکت بر روی نیاز ها و خواسته های مشتریان می باشد. شرکت با توجه به نیاز در حال رشد بازار برای پوشش های مات و درک نیاز برای مات کننده های با عملکرد بالاتر این محصولات جدید را طراحی کرده است. بخش Specialty Additives شرکت Honeywell تولید کننده افزودنی های بر پایه پلی اولفین های با وزن مولکولی پایین جهت بهبود عملکرد رنگ ها ، پوشش ها و جوهر های چاپ می باش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا