اخبار

اختصاصی بسپار/ IGL پوشش جدیدی بر پایه گرافن معرفی کرد

گروه ترجمه و  تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر IGL Coatings اعلام کرد که تولید جدید ترین محصول خود در پوشش های تقویت شده با گرافن را آغاز کرده است. این محصول جدید با نام تجاری Ecocoat EZ به بازار عرضه می شود. پوشش جدید Ecocoat EZ دارای سختی 8H بوده و تا 12 ماه دارای دوام خوبی می باشد. این پوشش بصورت تک لایه اعمال می شود. پوشش بهبود یافته جدید Ecocoat EZ با graphene nanoplatelet تقویت شده است و دارای سختی 8H می باشد.

فرمول قدیمی دارای سختی کمتر (7H) می باشد. در فرمول جدید آبگریزی، مقاومت در برابر آب و مقاومت شیمیایی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. همچنین براقیت افزایش پیدا کرده است و slip (لغزندگی) جهت تمیز کردن ساده تر بهبود پیدا کرده است. محققان IGL با توجه به نیاز مشتریان خود زمان زیادی برای توسعه این پوشش با دوام تک لایه صرف کرده اند. پوشش جدید Ecocoat EZ یک پوشش تک لایه با درصد جامد پایین می باشد که از نظر عملکرد نسبت به فرمول قدیمی Ecocoat EZ بسیار بهتر می باشد.

فرمول قبلی Ecocoat EZ دارای سختی 7H بوده است. تقویت با گرافن میزان سختی را تا 8H افزایش داده است بدون آنکه بر روی براقیت اثر منفی بگذارد. در فرمول جدید، انعکاس نور، مقاومت در برابر micro marring و تیرگی (dullness) بهبود یافته است. Ecocoat EZ تقویت شده با گرافن بخوبی بر روی رنگ، قالپاق اتومبیل و شیشه عمل می کند و تا 12 ماه دوام دارد. پوشش Ecocoat EZ تقویت شده با گرافن با قوانین واردات TSCA (امریکا)، AICS (استرالیا)، ECHA (اتحادیه اروپا) و KECL (کره جنوبی) مطابقت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا