اخبار

IGM تولید شروع کننده های نوری را در چین آغاز می کند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر IGM اعلام کرد که قصد دارد یک واحد پیشرفته برای تولید شروع کننده های نوری در Anqing واقع در استان Anhui چین تاسیس کند. کارخانه جدید طوری طراحی می شود که دارای ظرفیت تولید سالانه بیش از 10 هزار تن باشد.

کارخانه جدید شامل یک واحد Pilot  برای تجاری سازی تولید شروع کننده های نوری تازه توسعه یافته می باشد. کار ساخت این کارخانه در سه ماهه سوم سال 2019 آغاز می شود و طبق برنامه ریزی های انجام شده اولین تولید در سه ماهه چهارم سال 2020 انجام خواهد شد.

این افزایش ظرفیت به منظور خدمات دهی بهتر به مشتریان انجام می شود. IGM همچنین قصد دارد دو پروژه توسعه ای دیگر در کارخانه تولید شروع کننده های نوری Mortara ایتالیا انجام دهد. با انجام این دوپروژه ظرفیت تولید در این کارخانه حدود 25 درصد افزایش خواهد یافت.

واحد جدید تولید شروع کننده های نوری در Anqing به همراه کارخانه موجود در Haimen و افزایش ظرفیت در کارخانه Mortara ایتالیا IGM را قادر می سازد تا بتواند نیاز های در حال رشد مشتریان برای شروع کننده های نوری با عملکرد بالا را برآورده سازد و بطور پیوسته محصولات جدیدی را معرفی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا