اخباراخبار ویژه

INOX پوشش پودری ضدمیکروب جدیدی برای دستگیره درها توسعه داد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر INOX یک پوشش ضد میکروب برای خط محصولات فولادی خود شامل چفت های کلید خور ، دستگیره های کششی / فشاری و سایر انواع دستگیره ها توسعه داده است.

INOX Micro Armor Antimicrobial Coating یک پوشش پودری ساخته شده با فناوری ضد میکروب می باشد. این پوشش در هنگام ساخت قطعات سخت افزاری اعمال می شود و تا میزان 99.9 درصد مانع رشد و تولید مثل باکتری های خطرناک ، کپک ها و قارچ ها می شود. به گفته Qianyan Cheng نایب رئیس بخش توسعه محصول شرکت INOX ، با توجه به بحران اخیر ویروس COVID 19 ، این شرکت بر روی تحقیق و توسعه جهت توسعه محصولات جدید جهت کاهش شیوع باکتری های خطرناک و ارائه آنها به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی متمرکز شده است.

INOX Micro Armor Antimicrobial Coating حاوی یون های نقره می باشد. این یون های نقره به آنزیم های سلولی میکروب می چسبند و مانع رشد میکروب و باعث کاهش انتشار باکتری ها ، کپک ها و قارچ ها می شوند. در حین فرآیند تولید قطعات ، پوشش پودری بر روی آنها اعمال می شود. این پوشش پودری دارای مقاومت شستشویی و سایشی مناسبی می باشد و یون های نقره در اثر شستشو و سایش از پوشش جدا نمی شوند. به همین دلیل این پوشش پودری کارایی خود را برای مدت طولانی حفظ می کند و مانع رشد و گسترش باکتری ها می شود. فناوری ضد میکروب بکار رفته در تولید Micro Armor توسط Environmental Protection Agency (EPA) مورد تایید قرار گرفته است. Micro Armor همچنین دارای تاییدیه Japanese

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا