اخباراخبار ویژه

ظاهری خاص برای بسته بندی های PET

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر شرکت PennColor بسته بندی های PET با ظاهری متفاوت به نام penneffex تولید می کند. ظاهری مات، فلزی، قطره ای، درخشان و حبابی، اشکالی است که برای سلایق مختلف مشتریان طراحی شده است.

طراحی متفاوت بسته بندی، توجه بیشتری را به محصول جذب می کند. این محصول جدید بر روی بسته بندی های PET تک لایه و چندلایه قابل اعمال است. با توجه به درخواست شرکت، خلاقیت طراحان، تخصص آن ها در رنگ شناسی و طرح های ویژه می توان هر نوع شکلی را با هر نوع افکتی بر روی شیشه های PET چاپ کرد. ایجاد طرح های مختلف مات، فلزی، قطره ای، درخشان و حبابی می تواند نظر هر مشتری را به خود جلب کند.
فیل ریکاردی ، مدیر بخش آمریکای شمالی بیان می کند: “هسته ی اصلی طراحی penneffex، طراحی آجرهای ساختمانی و ایجاد افکت های ویژه برای تیم های طراحی بود. این تیم ها سفارش  مشتریان را در همان لحظه، با استفاده از فرمولاسیون های خاص، طراحی می کنند. در یک فرصت سه روزه، ما با استفاده از قابلیت های خود، 70 تا 80 طرح را آماده کرده که به صورت محصول نهایی ارائه می شوند. با استفاده از penneffex خلاقیت هیچ مرزی ندارد و فرایندی که ما طراحی کردیم زمان تولید را کاهش می دهد.”
سیمون کلارک ، مدیر بخش بسته بندی بخش آسیا و اروپا بیان کرد: “برای مثال در صورت سفارش تولیدکنندگانی که با آن ها در ارتباط هستیم، ما می توانیم از تزریق همزمان و چندلایه استفاده کنیم و صدها طرح را در ترکیب باهم ایجاد کنیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا