اخبار

K 2019 خانه ی نوآوری!

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر نمایشگاه K2019 طبق برنامه قرار است از 16 تا 23 ماه اکتبر در دوسلدورف آلمان برگزار شود. بیش از 3000 ارائه دهنده ی خدمات و محصول از 60 کشور جهان برای حضور در این نمایشگاه تا کنون ثبت نام کرده اند. نمایشگاه K تمامی فضای نمایشگاهی دوسلدورف را به مساحت 175000 متر مربع اشغال خواهد کرد. پیش بینی می شود بیش از 200000 بازدیدکننده از این رویداد بین المللی بازدید کنند.

در فرصت 8 روزه ی نمایشگاه تقریبا تمامی فعالان حوزه ی صنعت لاستیک و پلاستیک برای بررسی توانایی های این بازار و روندهای آینده ی آن فرصت ملاقات خواهند داشت.

اما مساله ای که موقعیت نمایشگاه K2019 را ویژه کرده است، تنها معروفیت و محبوبیت آن نیست. یکی از مهم ترین نقاط قوت این نمایشگاه تمرکز بر چالش ها موجود صنعت لاستیک و پلاستیک در دوره ی پیش رو است. به عنوان مثال یکی از نقاط تمرکز K2019 بر “اقتصاد مدور” و “پیشرفت های پایدار پلاستیک ها” خواهد بود.

در فرصتی از این نمایشگاه، رویداد “پلاستیک ها آینده را شکل می دهند” برگزار خواهد شد. مهم ترین مفاهیم مورد بررسی در این نمایشگاه اتلافات بسته بندی، آلودگی های دریایی و تغییرات آب و هوایی از یک طرف و از طرف دیگر بازیافت، بهره وری استفاده از انرژی  و حفاظت منابع خواهد بود.

بخش علمی نمایشگاه K2019 (Science Campus) به مکالمه ی بین صنعت و دانش، مدیریت بازیافت و پایداری مربوط خواهد بود. علاوه بر این، با همکاری های صورت گرفته بین VDMA و شرکت های همکار آن، تمرکز اصلی نمایشگاه بر اقتصاد مدور (Circular Economy) خواهد بود.

 

دفتر ایران

شرکت فوژان راهبران آتی

خیابان شهید بهشتی، بعد از چهارراه سهروردی

پلاک 158، طبقه دوم، واحد 4

تلفن: 4124 8604

فاکس: 4125 8604

[email protected] _ www.fujanaati.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا