اخبار

KraussMaffei هر سه برند خود را تحت یک نام ادغام می کند/ هدف: آینده ای دیجیتال

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر   KraussMaffei یکی از سازندگان معتبر ماشین آلات قالب‌گیری تزریقی، اکستروژن، در حال بازسازی خود و تجمیع بخش‌های گوناگون کسب‌وکار و سه برند خود، KraussMaffei، KraussMaffei Berstorff و Netstal تحت یک برند واحد است.

این تغییر جایگاه محصول در بازار در راستای راهبرد کلان شرکت است که در حال حاضر با ارائه واحد کسب‌وکار راهکارهای دیجیتال و خدمات، تغییرات اساسی ایجاد کرده است. Frank Stieler مدیر اجرائی گروه مهندسی KraussMaffei پیوستن این برندها به یکدیگر را بازتابی از هویت شرکت می‌داند: KraussMaffei یک شرکت پیشرو در امر فناوری در صنعت پلاستیک است که به تمام مشتریان خود در تمام صنایع راهکارهای نوآورانه و سفارشی‌شده ارائه کرده است؛ راهکارهایی که هم‌راستا با شعار جدید این شرکت، پلاستیک‌های پیشرو، هستند.

به عنوان بخشی از این فرایند، تمام شرکت‌های زیرمجموعه در نقاط جغرافیایی مختلف تحت نام مشترک KraussMaffei فعالیت می‌کنند. شرکت Nestal-Maschinen در سوییس تحت نام KraussMaffei فعالیت خواهد کرد و ماشین‌آلات قالب‌گیری تزریقی آن در سبد محصولی KraussMaffei تجمیع می‌شوند. برند KraussMaffei Berstorff نیز که در حوزه فناوری اکستروژن فعالیت می‌کرد، تحت نام KraussMaffei به فعالیت خود ادامه می‌دهد. شواهد ظاهری تغییر ساختار را می‌توان در طراحی‌های جدید شرکت مشاهده کرد که در نمایشگاه K2019 برای مخاطبین بیشتری به نمایش در می‌آید.

ظاهر مشترک، نشان‌دهنده تجمیع سه بخش ماشین‌آلات قالب‌گیری تزریقی، اکستروژن و واکنش‌های فرایندها است که در حال حاضر در بسیاری از کاربردها (مانند سازه‌های سبک) در کنار هم کار می‌کنند. این به آن معناست که مشتریان می‌توانند راهکارهایی را که به بهترین شکل نیازهای آن‌ها را برآورده می‌کند، از میان سبد محصولی فناوری از طریق مسئول فروش مرتبط بیابند.

ادعای جدید پلاستیک‌های پیشرو، روح پیشرویی که این شرکت را شکل داده و همچنین محل جغرافیایی و برند آن را نشان می‌دهد؛ چرا که این شرکت در سال 1838 تاسیس شده است. در زمانی که نظر عمومی نسبت به پلاستیک‌ها مثبت نبود، KraussMaffei عمداً این ادعا را به عنوان یک عملکرد کلیدی خود طرح کرد. این مسئله همچنین نشان می‌دهد که چرا این شرکت با ارائه محصولات و خدمات جدید نسبت به مشارکت در توسعه اقتصاد چرخشی متعهد است. این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در بازیافت و آمیزه‌سازی مجدد پلاستیک‌ها، در طول سه دهه گذشته بر روی تحقیق و توسعه در حوزه بازیافت سرمایه‌گذاری کرده است تا مشتریانش بتوانند وارد اقتصاد چرخشی پلاستیک‌ها شوند.

بازدیدکنندگان نمایشگاه K می‌توانند از راهکارهای جدید این شرکت بازدید کنند. در غرفه این شرکت پلی‌پروپیلن بازیافت شده به بخشی از خودرو تبدیل می‌شود و ماشین‌آلات اکستروژن و قالب‌گیری تزریقی نیز در کنار هم کار می‌کنند. همچنین وبسایت Polymore که یک وبسایت برخط برای خرید و فروش آمیزه، مستربچ، مواد بازیافتی و ضایعات صنعتی در اروپاست، نمونه‌ دیگری از توسعه پایدار است. Frank Stieler با اشاره به تعهد شرکت می‌گوید: KraussMaffei به شدت به اقتصاد چرخشی متعهد است و مسیر توسعه زیست‌محیطی و اجتماعی را دنبال می‌کند. ما از مسئولیت‌های خود درباره محیط زیست آگاهیم و در حال کار بر روی پروژه‌هایی هستیم که شراکت‌ها و حوزه‌های جدید کسب‌وکار را در ارتباط با پلاستیک‌های بازیافتی ایجاد خواهند کرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا