اخبار

LANXESS رنگدانه های اکسید آهن قرمز جدید خود را معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت LANXESS رنگدانه های اکسید آهن جدید خود را معرفی کرد. LANXESS در بخش اکسید های قرمز با فام متوسط، رنگدانه های جدید زیر را معرفی کرده است.

Bayferrox 520, Bayferrox 5272, Bayferrox 525,Bayferrox 530  برای برآورده کردن تقاضای مشتریان جهت رنگدانه های قرمز با شید زردتر ، LANXESS گرید های جدید Bayferrox 510, Bayferrox TP 5278 و Bayferrox TP 5279 را معرفی کرده است. 

همه این گرید های جدید Bayferrox در کارخانه Ningbo چین تولید می شوند. این کارخانه یکی از پیشرفته ترین کارخانه های تولید اکسید آهن سنتزی است. روش تولید در این کارخانه بر اساس یک فناوری پتنت شده می باشد که با شدید ترین استاندارد های زیست محیطی مطابقت دارد و محدوده کاملی از فام های اکسید آهن را پوشش می دهد. 

آزمون های متعدد نشان داده است ه این رنگدانه های قرمز جدید با استاندارد های بالای برند Bayferrox مطابقت دارند. آسیاب موثر و آسان این رنگدانه ها ، تجمعات را کاهش می دهد. این رنگدانه های جدید می توانند حتی در برش های پایین به آسانی دیسپرس شوند. 

در بیشتر موارد استفاده از یک میکسر برای فرآیند دیسپرسیون کافی است و نیازی به آسیاب نیست. این رنگدانه های قرمز جدید را می توان در غلظت های بالایی استفاده کرد. بنابراین این رنگدانه ها برای تولید خمیر رنگ ها ایده آل می باشند. این رنگدانه ها دارای سازگاری خوبی با اجزای مایع و جامد فرمولاسیون رنگ می باشند. این رنگدانه های قرمز رفتار جریان پذیری مناسبی دارند. سامانه های پوششی فرموله شده با این رنگدانه های قرمز حتی در مقادیر بالای رنگدانه ، رفتار سدوپلاستیک کمی از خود نشان می دهند. بعبارت دیگر با افزایش نیروی برشی، ویسکوزیته به مقدار بسیار کمی کاهش می یابد. بنابراین محصول غلیظ همچنان قابل پمپ شدن می باشد. بعلاوه فرآیند Ningbo مقدار نمک های محلول در آب موجود در رنگدانه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. بنابراین این رنگدانه ها برای استفاده در پوشش های مقاوم در برابر خوردگی مناسب می باشند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا