اخبار

Lubrizol پلی یورتان پایه آب جهت چوب معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Lubrizol Corporation اعلام کرد که در حال حاضر دیسپرسیون Aptalon W8062 بصورت تجاری در دسترس است. 

Aptalon W8062 یک دیسپرسیون پلی یورتان با عملکرد بالا می باشد. این محصول جدید یک رزین پایه آب خود شبکه ای شونده می باشد که مقاومت عالی در برابر هیدرولیز, مقاومت عالی در برابر محدوده گسترده ای از مواد شیمیایی, مقاومت سایشی بالا و سختی بسیار بالا ایجاد می کند.

Aptalon W8062 یک دیسپرسیون تک جزئی می باشد که بطور ویژه برای مناطق پر تردد در کاربرد های تجاری , مسکونی و کف های چوبی ورزشی طراحی شده است. Aptalon W8062 مقاومت ضربه و مقاومت سایشی مورد نیاز جهت کاربرد های پر تردد را ایجاد می کند. همچنین حفظ براقیت عالی در طول عمر خدمات دهی جهت کف ایجاد می کند. خواص عملکردی این رزین جدید بهتر یا مشابه سامانه های دو جزیی پایه حلال است و نیازی به عامل شبکه ای کننده خارجی ندارد.

به گفته Pete Donati رزین Aptalon W8062 ظاهر و دوام عالی ایجاد می کند. این رزین فاقد NMP ، NEP و APEO می باشد و یک پوشش نهایی زیبا , چقرمه و بسیار سخت ایجاد می کند که برای کاربرد در کف های چوبی ایده آل است. فناوری انحصاری Aptalon polyamide یک تغییر مهم در عملکرد پوشش های پایه آب ایجاد کرده است. Aptalon مقاومت خراشی ، مقاومت شیمیایی و مقاومت آب عالی ، مقاومت در برابر تخریب حرارتی و سختی بسیار بالا ایجاد می کند. این رزین ها در ابتدا برای فلزات و چوب طراحی شده بود اما با توجه به خواص بی همتا کاربردهای آن گسترش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا