اخبار

Metashield نانوپوشش ضد اثر انگشت توسعه داد/ چرا این پوشش مهم است؟

بسپار/ ایران پلیمر  Metashield اعلام کرد که تولید یک نانو پوشش جدید ضد اثر انگشت را آغاز کرده است. این محصول جدید که با نام تجاری NANOPRINT به بازار عرضه می شود ایجاد اثر انگشت و لکه ها را بر روی پوشش های مورد استفاده در محصولات تجاری و مصرفی تا 70 درصد کاهش می دهد. NANOPRINT یک پوشش با قیمت رقابتی در مقایسه با سایر محصولات مشابه موجود در بازار می باشد. این پوشش پسشرفته در یک لایه نازک اعمال می شود و انعطاف پذیری و دوام خوبی برای OEMs و سایر کاربرد ها ایجاد می کند.

این پوشش بوسیله یک اسپری معمولی قابل اعمال است. NANOPRINT ظاهر محصولات را بهبود داده و قابلیت تمیز شوندگی آنها را بهبود می دهد. در نتیجه هزینه و زمان لازم برای نگهداری و تمیز کردن را کاهش می دهد. این محصول یک فرمول بر پایه sol-gel می باشد که یک لایه نازک با چسبندگی بالا به سطوح شیشه ای تشکیل می دهد. این لایه باعث دفع گرد و غبار ، چربی و کثیفی ها شده در نتیجه مانع ایجاد اثر انگشت می شود. به گفته Martin Ben-Dayan مدیر Metashield ، پوشش های ضد اثر انگشت موجود در بازار مشتری را مجبور به انتخاب بین دوام ، اعمال ساده و قیمت قابل قبول می کنند.

اما NANOPRINT هر سه را بطور همزمان ایجاد می کند. این فناوری علاوه بر بهبود ظاهر باعث کاهش هزینه های نگهداری و تمیز کردن می شود. این پوشش شفاف برای سطوح بر پایه شیشه و جهت محدوده گسترده ای از صنایع طراحی شده است. صنایعی که از محصول NANOPRINT استفاده می کنند عبارتند از :

– سطوح داخلی خودرو

– دستگاههای الکترونیکی دارای فناوری لمسی

– وسایل خانگی

–آینه ها  این محصول در ساختمان ها، پنجره ها، حسگر های بر پایه دوربین و نمایشگر ها استفاده می شود. NANOPRINT یک پوشش چربی دوست و با آبگریزی کم بر روی شیشه ایجاد می کند که مانع ایجاد اثر انگشت می شود. NANOPRINT بوسیله اسپری معمولی اعمال می شود و با یک حرارت ملایم پخت می شود. فرآیند اعمال آن ساده و قابل استفاده در خطوط تولید با سرعت بالا می باشد و نیازی به تجهیزات گران و خاص ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا