اخبار

Michelman اصلاح کننده سطحی برای پوشش های ساختمانی و چوب معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Michelman در Coating Trends & Technologies 2019 (CTT) عوامل اصلاح کننده سطح جدیدی برای بهبود عملکرد پوشش های پایه آب ساختمانی و پوشش های چوب معرفی کرد.
Michelman در Coating Trends & Technologies 2019 (CTT)  جدیدی برای بهبود عملکرد پوشش های پایه آب ساختمانی و پوشش های چوب معرفی کرد. این رخداد در تاریخ 10 و 11 ماه September سال 2019 در Loews Chicago O-Hare Hotel واقع در Rosemont,IL برگزار گردید. محصولات Michelman در سرتاسر جهان برای بهبود عملکرد پوشش های ساختمانی استفاده می شوند. استفاده از این محصولات در پوشش های ساختمانی با VOC پایین باعث بهبود مقاومت شستشویی ، مقاومت خراش ، مقاومت سایشی ، بهبود خواص anti-blocking و ایجاد خواص مات کنندگی می شود.

محصولات پر طرفدار شرکت Michelman شامل محصولات Michem Emulsion و Michem Guard می باشند که این فناوری ها باعث حفاظت بهینه ، دوام بالا و ایجاد خواص سطحی مناسب در محدوده گسترده ای از پوشش های ساختمانی و پوشش های با عملکرد ویژه می گردند. این محصولات شامل پلیمر های مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی برای رنگ های نمای خارج ساختمان ، پلیمر ها برای رنگ های داخلی با VOC بسیار پایین و اصلاح کننده های سطح برای بهبود عملکرد پوشش های پایه آب می باشند. Michelman همچنین محصول MichemWood Coating را معرفی کرد. این افزودنی های سطح فعال انحصاری برای پوشش های چوب استفاده می شوند و باعث بهبود مقاومت در برابر آب و ایجاد خاصیت قطره ای شدن آب (water beading) می شوند. همچنین باعث بهبود مقاومت در برابر ترک خوردن می شوند. این افزودنی ها دوام و مقاومت آب وهوایی را افزایش داده و برای برآورده ساختن نیازمندی های استاندارد ASTM D-4446 مناسب می باشند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا