اخبار

Mitsui ضدکپک جدیدی برای رنگ های پایه آب معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر YOHTOL DP95 یک عامل ضد کپک بر پایه ید می باشد که توسط Mitsui Chemicals تولید و فروخته می شود. Mitsui Chemicals و CycloChem Bio Co., Ltd با همکاری یکدیگر محصول جدید YOHTOL DP-DC را توسعه داده اند.

این محصول دارای قابلیت های جدیدی در مقایسه با YOHTOL DP95 می باشد. YOHTOL DP-DC یک ضد کپک و ضد باکتری جدید می باشد که از ترکیب ضد کپک بر پایه ید YOHTOL DP95 با cyclodextrin (از شرکت CycloChem Bio ) ساخته شده است. خواص این ضد کپک جدید عبارتند از: – حلالیت خوب در آب – مقاومت نوری خوب – مقاومت حرارتی خوب – خواص ضد باکتریایی مناسب.  این ضد کپک در رزین ها ، نساجی ، چسب ها و رنگ های پایه آب استفاده می شود و بهبود شرایط زندگی کمک می کند. Mitsui Chemicals ضد کپک YOHTOL DP95 را از سال 1985 تولید کرده است.

این ضد کپک در برابر محدوده گسترده ای از کپک ها مقاوم است. این محصول برای حفاظت چوب ، رنگ ها ، چرم ، کاغذ دیواری و موارد دیگر استفاده می شود. YOHTOL DP95 در یک فهرست مثبت برای ضد کپک ها توسط Society of International Sustaining Growth for Antimicrobial Articles (SIAA) به ثبت رسیده است.

همچنین از نظر اجزای فعال در سازمان غذا و دارو امریکا (FDA) به ثبت رسیده است. YOHTOL DP-DC یک ضد کپک و ضد باکتری جدید می باشد که از کپسوله کردن YOHTOL DP95 با cyclodextrin (یک نوع اولیگو ساکارید حلقوی) ساخته شده است. کپسوله کردن باعث بهبود حلالیت در آب و همچنین بهبود مقاومت نوری و مقاومت حرارتی می شود. YOHTOL DP-DC علاوه بر خواص ضد کپک دارای خواص ضد باکتریایی خوبی در برابر انواع مختلف باکتری ها شامل Escherichia coli و Staphylococcus می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا