اخبار

Nouryon سخت کننده جدیدی برای شفاف پوشه ها معرفی کرد.

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Nouryon اعلام کرد که دو گرید جدید به محصولات Perkadox GB-50 dibenzoyl peroxide اضافه کرده است. این دو محصول جدید خواص محصولات کامپوزیتی را به میزان قابل توجهی بهبود می دهند. از جمله باعث بهبود شفافیت و بهتر شدن مقاومت خوردگی می شوند.

مشتریان از این عوامل سخت کننده برای سخت کردن سطح مواد شامل رنگ ترافیک ، پوشش کف ، پوشش های الاستومری پشت بام و چسب ها استفاده می کنند. به گفته Ross Opsahl مدیر توسعه تجاری بخش پرکساید های شرکت Nouryon ، محصولات جدید Perkadox GB-50L و Perkadox GB-50X دارای مقادیر رطوبت بسیار پایینی می باشند که باعث کاهش ماتی می شود. بنابراین مشتریان می توانند پوشش ها و کامپوزیت های شفاف تری تولید کنند. همچنین با افزایش مقاومت خوردگی به افزایش عمر خدمات دهی محصولات نهایی کمک می کنند. در محصولات جدید بعنوان desensitizing agent از اتیلن گلایکول دی بنزوات (EGDB) بجای دی سیکلو هگزیل فتالات  (DCHP) استفاده شده است.

DCHP در اتحادیه اروپا در دسته category 1B Reproductive Toxin طبقه بندی می شود و استفاده از آن دارای محدودیت می باشد. به گفته Alain Rynwalt نایب رئیس بخش کاتالیست های پلیمری Nouryon، محصولات  Perkadox GB-50L و Perkadox GB-50X برای مشتریان دارای دو مزیت می باشند. این محصولات علاوه بر کمک به بهبود خواص محصول نهایی ، با قوانین مربوط به محیط زیست و بهداشت نیز مطابقت دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا