اخبار

اختصاصی بسپار/ Nouryon و معرفی میکروکره های منبسط شونده جدید برای کاربرد در پوشش ها

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Nouryon تولید نسخه جدیدی از Expancel expandable microspheres که بطور ویژه جهت کاربرد در پوشش های نازک توسعه داده شده است را آغاز می کند. میکرو کره های منبسط شونده بعنوان پر کننده و blowing agent استفاده می شوند.
این مواد باعث کاهش وزن محصول نهایی و همچنین کاهش هزینه های نهایی می گردند. محصولات جدید Expancel Extra Small Microsphere (XSMS) مزایای زیادی در پوشش های نازک ایجاد می کنند از جمله بهبود قابلیت چاپ پذیری برچسب های حرارتی کاغذی و بلیت ها. به گفته Sylvia Winkel Pettersson نایب رئیس بخش Expancel در Nouryon ، محصولات Expancel XSMS به میزان قابل توجهی باعث کاهش هزینه ها می شوند.

همچنین مزایای عملکردی زیادی برای مشتریان در صنایع پوشش های ویژه ایجاد می کنند. این ماده می تواند جایگزین مواد اولیه گرانتر شود در حالیکه خواص بهبود یافته ای در محصول نهایی ایجاد می کند. Expancel در بسیاری از پوشش های متداول مثل پوشش های بام نیز استفاده می شود. استفاده از این میکرو کره ها در پوشش های بام باعث افزایش انعکاس نور خورشید و در نتیجه کاهش دمای سطح می شود.

بنابراین برای سرمایش ساختمان به انرژی کمتری نیاز می باشد. به گفته Johan Landfors رئیس Technology Solutions در Nouryon ، تاریخچه Expancel به ۴۰ سال قبل بر می گردد زمانیکه اولین واحد تولید میکرو کره در Sundsvall سوئد آغاز به کار کرد. Nouryon با معرفی محصولات جدید Expancel XSMS موقعیت خود را در صنایع پوشش ها استحکام بخشیده است. Nouryon در سال ۲۰۱۹ واحد خود در Sundsvall را توسعه داد و اخیرا اعلام کرده است که قصد دارد یک واحد تولیدی جدید در Green Bay, Wisconsin امریکا تاسیس کند. Expancel در واحد های تولیدی Nouryon واقع در برزیل و چین نیز تولید می گردد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا