اخبار

Pantone رنگ سال 2018 را معرفی کرد: بنفش کهکشانی!

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، همه ساله موسسه رنگ Pantone نظر خود را در مورد رنگ سال اعلام می کند. نظر این موسسه بر تمامی جنبه های مد، هنر و تمامی محصولاتی که رنگ برای آن ها حایز اهمیت است، تاثیرگذار است.

رنگی که به عنوان رنگ سال 2018 معرفی شده، رنگ بنفش (Ultra violet) می باشد. دلیل انتخاب این رنگ برای سال پیش رو به خوبی توسط Leatrice Eiseman  مدیر اجرایی موسسه Pantone بیان شده است :”ما در زمانی زندگی می کنیم که بیش از همیشه به تخیل و اختراعات نیاز داریم. رنگ سال با کد 18-3838 یک بنفش پایه آبی است که هوشیاری ما را برانگیخته و سطح هوشیاری را به درجه های بالاتری هدایت می کند. از جستجوی فناوری های جدید گرفته تا کهکشان های بزرگتر، نورهای فرابنفش ما را به سمت آینده پیش خواهد برد.”

طبق گفته ی مدیر عامل موسسه Pantone :”رنگ انتخاب شده توسط Pantone چیزی بیشتر از یک روند طراحی در جهان است. این رنگ در واقع بازتابی از چیزی است که ما اکنون در جهان نیاز داریم.”

رنگی که برای سال 2017 انتخاب شده بود نیز رنگ سبز تازه شبیه به رنگ چمن بود. سال گذشته این رنگ با کد 15-0343 به عنوان سمبلی از شروع دوباره معرفی شده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا