اخبار

Penn Color ظرفیت تولید پوشش ها و جوهر های خود را افزایش می دهد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Penn Color پروژه افزایش ظرفیت تولید در کارخانه Venray هلند را تکمیل کرد. Penn Color در این پروژه حدود 12 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است. این افزایش ظرفیت در مورد پوشش های با عملکرد ویژه نیز خواهد بود. همچنین قابلیت های تولید جدیدی برای افزودنی ها و رنگ های PVC و پلاستیک های مهندسی اضافه شده است.

در این کارخانه در حال حاضر مستربچ های ترموپلاستیک برای بسته بندی، جوهر های چاپ پایه آب و پوشش های ساختمانی و پوشش کف تولید می شود. در این کارخانه در آینده مستربچ های مورد استفاده در پروفیل های PVC ، فیلم های PVC و پلیمرهای مهندسی مختلف تولید خواهد شد. در طراحی این کارخانه حفظ منابع طبیعی و محیط زیست مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از انرژی های تجدیدپذیر شامل پنل های خورشیدی ، استفاده از حرارت تولید شده در فرآیند های تولید و حرارت پمپ ها بجای روش های متداول گرمایش از مواردی است که در این پروژه مورد توجه قرار گرفته است.

این توسعه شامل یک فضای آزمایشگاهی پیشرفته ، توسعه انبار ها و بخش های اداری می باشد. به گفته Kevin Putman رئیس Penn Color ، این افزایش ظرفیت در کارخانه Venray به تامین نیاز های در حال رشد مشتریان کمک می کند. همچنین به خدمات دهی بهتر به مشتریان و دسترسی بیشتر محصولات کمک می کند. مراسم جشن افتتاح در تاریخ 12 ماه October سال 2019 با حضور کارکنان و مهمانان برگزار گردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا