اخبار

اختصاصی بسپار/ Pison پوشش ضد میکروب جدیدی برای حفاظت سطوح معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ایران پلیمر Pison Stream Solutions اعلام کرد که تولید PiShield antimicrobial coating را آغاز کرده است. پوشش جدید توسط EPA ثبت شده است و برای سطوح در محیط های صنعتی، تجاری، اداری، مسکونی قابل استفاده است.

این پوشش برای سطوحی که در تماس مستقیم با مواد غذایی هستند قابل استفاده نمی باشد. پوشش PiShield حفاظت ضد میکروبی طولانی مدت برای سطوح ایجاد می کند. PiShield می تواند بر روی محدوده گسترده ای از سطوح (که در تماس مستقیم با مواد غذایی نمی باشند) مثل سرامیک ، فایبر گلس ، پلی اتیلن ، فلزات، چوب، شیشه، چرم، پارچه های طبیعی و مصنوعی اعمال شود.

محصول PiShield یک لایه محافظ شفاف با ضخامت بسیار پایین ( در حد میکرون) بر روی سطوح ایجاد می کند. این محصول با ایجاد پیوند با زیرآیند حفاظت ضد میکروبی طولانی مدت ایجاد می کند. بعضی از ویژگی های PiShield به شرح زیر می باشد: – ایجاد مقاومت دائمی در برابر باکتری های عامل بوی بد همچنین در برابر قارچ ها و کپک هایی که می توانند باعث تغییر رنگ و ایجاد لکه شوند. – خوشبو کردن از طریق توقف تخریب ها و از بین بردن کپک هایی که بوسیله باکتری ها ، قارچ ها و جلبک ها ایجاد می شوند. – حفاظت سطح زیرآیند در برابر میکروب ها.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا