اخبار

PPG شرکت Whitford را خرید

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر PPG اعلام کرد که برای خرید Whitford Worldwide Company به توافق قطعی رسیده است.

Whitford در زمینه تولید پوشش های نچسب (nonstick) و با اصطکاک کم جهت محصولات مصرفی و کاربرد های صنعتی دارای تخصص می باشد.

انتظار می رود این انتقال در سه ماهه اول سال 2019 تکمیل شود. شرایط مالی این انتقال هنوز اعلام نشده است. به گفته Michael McGarry رئیس PPG ، خرید شرکت Whitford به PPG اجازه می دهد تا بتواند محصولات متنوع تری به مشتریان خود ارائه کند و همچنین قابلیت های تحقیقاتی خود را افزایش دهد. با خرید این شرکت موقعیت PPG در بازار پوشش های صنعتی بهبود می یابد. Whitford یک شرکت خصوصی است که در سال 1969 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در Elverson, Pennsylvania قرار دارد.

Whitford تولید کننده پوشش های با اصطکاک کم و wear resistance بالا جهت کاربرد های صنعتی مثل صنایع اتومبیلی، صنایع هوایی، انرژی و ساختمان می باشد. Whitford همچنین تولید کننده پوشش های نچسب (nonstick) جهت لوازم آشپزخانه مثل ماهی تابه و وسایل الکتریکی کوچک مثل toaster oven است. Whitford دارای بیش از 700 کارمند و 10 واحد تولیدی در Elverson, PA (امریکا)، Fostoria, Ohio (امریکا)، Guelph, Ontario (کانادا)، Runcorn (انگلیس)، Brescia (ایتالیا)، Sao Paulo (برزیل)، Jiangmen (چین)، Zhuhai (چین)، Tuas (سنگاپور) و Bangalore (هند) می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا