اخبار

PVC انعطاف‌پذیر با استفاده از نرم کننده زیستی

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت Sylvin Technologies, Inc سری جدید و نوآورانه‌ای از آمیزه‌های PVC انعطاف‌پذیر تولید نموده است که تمامی مواد تشکیل دهنده‌ی آن نیز مجوزهای FDA را دارا می‌باشند. این امیزه‌ها که از مواد خام تجدیدپذیر ساخته شده‌اند، 39 سری بوده که در آن‌ها به جای نرم کنند‌های سنتی پایه نفتی نظیر فتالات‌ها، از نرم کننده‌های پایه گیاهی استفاده شده است. 
با وجود تفاوت‌ها در اجزا، این آمیزه‌های جدید انعطاف‌پذیری و راحتی فرآیند محصولات وینیلی سابق را دارا هستند. طبق گفته‌ی Chris O'Connell مدیر بخش فروش این شرکت: “با وجود گسترش محدودیت استفاده از محصولات پایه نفتی و نیاز به جایگزینی آن‌ها با موادی دوستدار محیط زیست، ما به فکر استفاده از موادی افتادیم که تمامی مجوزهای FDA را دارا باشد. استفاده از این مواد این امکان را ایجاد می‌کند که بدون تغییر در عملکرد محصول، کربن به جا مانده در محیط زیست کاهش یابد.”
این 39 سری محصول تولید شده برای کاربردهای قالب‌گیری تزریقی و فرآیند رانشگری مناسب بوده و سختی 55 تا 95 Shore A را دارا می‌باشد. این محصولات می‌توانند در رنگ‌های شفاف یا رنگ‌های دلخواه خریداری شوند. این مواد می‌توانند مطابق با خواست مشتری طراحی و تولید گردند و در کاربردهایی نظیر تولید اسباب بازی، لوله و تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار گیرند.


[EasyDNNnewsLink|26]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا