اخبار

Sabic سرمایه خود را برای ساخت یک واحد پتروشیمی به تگزاس می برد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت‌های ExxonMobil Chemical Company و SABIC به صورت مشترک واحدی را برای گسترش فعالیت‌های پتروشیمیایی خود در تگزاس انتخاب کردند. این پروژه که سرمایه‌گذاری میلیون دلاری از طرف هر دو شرکت را می‌طلبد، قرار است شامل یک کراکر بخار اتان در مقیاس جهانی بوده و 8/1 میلیون تن سالیانه اتان را تحت فرآیند قرار دهد. این واحد می‌تواند خوراک یک واحد تولید مونواتیلن گلایکل و دو واحد تولید پلی‌اتیلن را تولید نماید.

با انتخاب مکان مشترک، این دو شرکت پتروشیمیایی بزرگ اکنون در حال گرفتن مجوزهای لازم از کمیسیون تگزاس در جهت حفظ کیفیت و منابع محیط‌زیست می‌باشند. تصمیم‌های نهایی توسط هر دو شرکت پس از دریافت مجوزهای لازم صورت خواهد پذیرفت.

مدیرعامل شرکت Sabic طی یک سخنرانی در مور این پروژه اعلام کرده است که این شرکت در حال گسترش محدوده‌ی جغرافیایی خود بوده و تصمیم دارد بازارهای جدیدی در تمام دنیا برای خود ایجاد نماید. او اضافه کرده است که این شرکت در حال تلاش برای تولید خوراک‌های قابل رقابت و تامین نیاز جهانی به محصولات پایه اتیلنی می‌باشد. این شرکت تصمیم دارد حضور قدرتمند خود در زنجیره‌ی ارزشی را به خوبی حفظ نماید.

[EasyDNNnewsLink|78]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا