اخبار

Seal For Life چهار شرکت تولیدکننده رنگ ها و پوشش ها را خرید

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر  Seal For Life اعلام کرد که خرید شرکت های Flame Control Coatings ، Highland International ، LifeLast و US Coatings را تکمیل کرده است. با خرید این شرکت ها، Seal For Life فناوری پوشش های حفاظتی خود را توسعه داده و حضور خود را در بازار های امریکای شمالی به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

Flame Control Coatings در Niagara Falls, New York قرار دارد. این شرکت تولید کننده پوشش های تاخیر انداز حریق ، پوشش های مقاوم در برابر حرارت و پوشش های خاص می باشد. محصولات این شرکت با نام های تجاری Flame Control و TemperKote در بازار عرضه می شوند. Highland International در Boone, North Carolina قرار دارد. این شرکت تولید کننده پوشش های مقاوم در برابر حرارت و پوشش های حفاظت کننده در برابر خوردگی می باشد و در زمینه پوشش های مقاوم حرارتی دارای تخصص می باشد. LifeLast در Pflugerville, Texas قرار دارد. این شرکت تولید کننده روکش های (lining) پلی اورتان با عملکرد بالا و پوشش های مورد استفاده در صنایع آب و فاضلاب، قطعات اصلی خودرو(OEM) و سایر کاربرد های صنعتی می باشد. US Coatings در St.Louis, Missouri قرار دارد. US Coatings بر روی پوشش های مقاوم در برابر حرارت و پوشش های ضد خوردگی مورد استفاده در صنایع نفت و گاز، معادن و سایر کاربرد های صنعتی تمرکز دارد.

Seal For Life در ماه July سال 2019 توسط Arsenal Capital Partners خریداری شده است. Seal For Life دارای واحد های تولیدی در کشور های هلند ، بلژیک ، هند ، مکزیک و سه واحد تولیدی در ایالات متحده امریکا می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا