اخبار

Sherwin-Williams پوشش اپوکسی غنی از روی جدیدی برای کاربرد های دریایی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، بخش پوشش های دریایی و حفاظتی شرکت Sherwin-Williams پوشش اپوکسی غنی از روی جدیدی معرفی کرده است. Zinc Clad 4100 یک پوشش با جامد بالا می باشد که دارای زمان بازپوشانی کوتاهی (حدود ۳۰ دقیقه) می باشد. کوتاه بودن زمان بازپوشانی سرعت تعمیر و رنگ آمیزی را افزایش می دهد. 

این پوشش اپوکسی غنی از روی سه جزئی بوده و در یک بسته بندی دوستدار کاربر ارائه می گردد. بسته بندی طوری است که کاربر می تواند هر سه جزء را بطور مستقیم در ظرف جزء A با هم مخلوط کند. این باعث افزایش دقت و سرعت اختلاط می گردد. این محصول برای اعمال بر روی فولاد سند بلاست شده طراحی شده است. این محصول خواص اعمال خوب و خواص عملکردی عالی ایجاد می کند. Zinc Clad 4100 حفاظت کاتدی ایجاد می کند و در صورت صدمه دیدن پوشش ، احتمال خوردگی را کاهش می دهد. 

بعلاوه این پوشش دارای خاصیت خود ترمیم شوندگی می باشد و در صورت آسیب دیدن فیلم رنگ ، خودش را ترمیم می کند. به گفته Tim McDonough مدیر بازاریابی بخش پوشش های دریایی و حفاظتی Sherwin-Williams محصول Zinc Clad 4100 در پاسخ به نیاز مشتریان به یک پرایمر اپوکسی غنی از روی پر جامد با زمان خشک شدن کوتاهتر جهت استفاده در کارگاه ها و محل پروژه طراحی شده است. این محصول نیازمندی های عملکردی NEPCOAT List B جهت پل های فلزی بزرگراه ها در امریکای شمالی را برآورده می سازد. پوشش اپوکسی غنی از روی می تواند بر روی سطوح فولادی سند بلاست شده جهت کاربرد های مختلف استفاده شود. این کاربرد ها عبارتند از پل ها و سازه های بزرگراه ها ، استادیوم ها و مجموعه های ورزشی ، لوله ها ، کشتی ها ، چاه های نفت و پالایشگاه ها.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا