اخباراخبار ویژه

Sherwin-Williams پوشش پودری بر پایه پلاستیک های بازیافتی معرفی کرد

بسپار/ایران پلیمر  بخش General Industrial Division در شرکت Sherwin-Williams تولید نخستین محصولات Powdura ECO را آغاز کرده است. Powdura ECO اولین و تنها خط پوشش های پودری می باشد که در تولید آن از یک رزین پلی استر جدید استفاده شده است. این رزین حاوی 25 درصد پلاستیک های مصرفی بازیافتی (rPET) می باشد. پوشش های پودری Powdura ECO آلودگی محیط زیست به پلاستیک ها را کاهش داده و به حفظ محیط زیست کمک می کنند. در تولید هر پوند از پوشش های Powdura ECO (دارایTGIC و فاقد TGIC ) معادل 16 بطری پلاستیکی بازیافتی 16 اونسی مصرف می شود. بعلاوه پوشش های Powdura ECO مطابق استاندارد های عملکردی پوشش های پودری موجود می باشند.

بنابراین تولیدکنندگان و مصرف کنندگانی که به دنبال حفظ محیط زیست می باشند می توانند از این محصولات استفاده نمایند. Powdura ECO برای محیط های داخلی و خارجی و کاربرد های مختلف شامل وسایل حمل و نقل ، کالا های مصرفی و قطعات الکتریکی مناسب می باشند. همچنین می توان Powdura ECO را طبق مشخصات خاص مشتریان فرموله کرد. این پوشش ها دارای مقاومت حلالی و حفظ رنگ استثنایی می باشند. همچنین در مقایسه با پوشش های پودری پلی استری متداول دارای انعطاف پذیری و مقاومت ضربه بهتر می باشند. Powdura ECO در محدوده گسترده ای از فام ها ، براقیت ها و جلوه های بصری ویزه در دسترس می باشد. اعمال محصولات Powdura ECO ساده می باشد.

این محصولات دارای مقاومت نوری و مقاومت آب و هوایی بالایی می باشند. به گفته Tabitha McLeish مدیر بازاریابی Sherwin-Williams ، امروزه مصرف کنندگان در هنگام خرید به مسائل زیست محیطی نیز توجه خاصی دارند. به همین دلیل شرکت Sherwin-Williams بدون فدا کردن خواص عملکردی پوشش های پودری دوستدار محیط زیست را با استفاده از پلاستیک های بازیافتی تولید کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا