اخبار

Sun Chemical جوهرهای فلکسوی جدیدی برای بسته بندی مواد غذایی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، شرکت Sun Chemical اعلام کرد که تولید جوهر های جدید SolarFlex LED را آغاز کرده است. این جوهر های جدید فلکسوی UV-LED دارای عملکرد بالایی بوده و جهت چاپ بر روی فیلم های منعطف و برچسب ها مناسب هستند. 

این جوهر های جدید با قوانین مربوط به بسته بندی مواد غذایی مطابقت دارند. SolarFlex LED بر پایه SolarVerse (خمیر های با رنگدانه بالا و ویسکوزیته پایین جهت جوهر های فلکسو UV پز) می باشد. به دلیل استفاده از شروع کننده های نوری M-Cure ، جوهر های SolarFlex LED به سرعت سخت می شوند و این اطمینان حاصل می شود که در پرس های با سرعت بالا بسرعت سخت شوند. این جوهر با قوانین مربوط به بسته بندی مواد غذایی، دارویی، تنباکو و مواد آرایشی به طور کامل مطابقت دارند.

SolarFlex LED قابلیت چاپ عالی، انتقال جوهر عالی و خواص کف کم را در بیشتر فرآیند های پرس ایجاد می کند. این جوهر ها دارای چسبندگی بسیار خوبی می باشند و این اجازه را می دهند که چاپگر ها را بتوان جهت محدوده گسترده ای از زیرآیند های پلاستیکی استفاده کرد. به گفته Mark Walkling مدیر محصولات بسته بندی شرکت Sun Chemical ، در گذشته انتقال از جوهر های استاندارد UV پز به جوهر های مناسب برای صنایع بسته بندی مواد غذایی به معنی کاهش چسبندگی و کاهش کیفیت چاپ بوده است. اما فناوری پیشرفته SolarFlex LED با حفظ خواص جوهر شامل کیفیت چاپ و چسبندگی برای کاربرد های غذایی نیز مناسب می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا