اخبار

Tolsa افزودنی زیست کش جدیدی برای رنگ ها و پوشش ها معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Tolsa با ارائه سری جدید افزودنی های زیست کش ADINS Protection پیشرفت جدیدی در بازار زیست کش ها ایجاد کرده است. زیست کش های جدید ADINS Protection S4 و ADINS Protection S10 محصولات بر پایه نقره می باشند.

این افزودنی ها در برابر باکتری های gram positive و gram negative و قارچ ها مقاوم می باشند. فناوری ADINS اجازه می دهد تا بتوان انواع مختلف مواد فعال را روی سطح clay قرار داد. در نتیجه توزیع یکنواختی از این گونه های فعال در سرتاسر ماده افزودنی ایجاد خواهد شد. بعلاوه این محصول باعث دیسپرسیون بهینه در محمل می شود. این بدین معناست که عملکرد ضد میکروبی بالا در مقادیر کمتر مصرف ایجاد خواهد شد.

به دلیل پایداری بالا ، ADINS Protection اجازه می دهد که بتوان برای دستیابی به خواص ضد میکروبی یکسان مقادیر کمتر مواد فعال استفاده کرد. بنابراین دوام را افزایش و هزینه را کاهش می دهد. همچنین اثر منفی بر محیط زیست کاهش می یابد. این افزودنی ها در رنگ ها و پوشش ها ، پلاستیک ها و لاستیک ها و محصولات ساختمانی استفاده می شوند. قوانین در مورد محصولات زیست کش بسیار سختگیرانه می باشد و در بسیاری از کشور ها این محصولات باید ثبت گردند. تمام اجزای فعال مورد استفاده در تولید این محصولات جدید با قوانین کشور های مختلف مطابقت دارند. Tolsa تلاش می کند این محصولات را در کشور های مختلف به ثبت برساند.

همچنین Tolsa در حال انجام کارهای توسعه ای برای بهبود رفتار ضد حریق TPUs ، TPEs و پلی آمید های مورد استفاده در کاربرد های ساختمانی و خودرویی می باشد. استفاده از الاستومر های ترموپلاستیک بجای لاستیک های ترموست در حال افزایش می باشد زیرا هزینه فرآیند آنها پایین تر است. فناوری ADINS FR نتایج مثبتی در سامانه های ضد حریق جهت کابل ها ایجاد کرده است. همچنین در کاربرد های پلی آمید ، افزودنی های ADINS آثار anti-dripping را بهبود می دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا