اخبار

Troy ضد کپک ها و افزودنی های پوشش های پودری را به نمایش می گذارد

بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، Troy Corporation اعلام کرد که در نمایشگاه American Coatings Show 2018 محصولات خود را به نمایش خواهد گذاشت. این نمایشگاه از 10 تا 12 اپریل در ایالت ایندیانای امریکا برگزار می شود. 

 Troy محصولات پیشرفته خود شامل موارد زیر را ارائه خواهد کرد.

 – ضد کپک های فیلم خشک Troysan, Fungitrol, Polyphase

– ضد کپک های مخصوص رنگ مایع با نام های تجاری Mergal و Nuosept

– افزودنی های چند منظوره جهت پوشش های مایع و پوشش های پودری

– خشک کن  Troy جدید ترین فناوری Polyphase CR که نسل جدیدی از ضد خزه و ضد جلبک با رهایش کنترل شده می باشد را معرفی خواهد کرد. این نگهدارنده ها در برابر leaching دارای مقاومت بسیار بالایی بوده در نتیجه حفاظت طولانی تری در پوشش ها ایجاد می کنند. این محصولات دوستدار محیط زیست نیز می باشند.

 Troy همچنین ضد کپک های حالت تر Mergal را که دارای قدرت حفاظت طولانی مدت می باشند را معرفی می کند. این ضد کپک ها فاقد VOC ، APE و فرمالدهید می باشند. Troy پخش کننده جدید Troysperse ZWD را نیز جهت سامانه های پایه آب معرفی خواهد کرد. پخش کننده Troysperse ZWD دوستدار محیط زیست می باشد و در مقادیر کم مصرف دارای قدرت پخش کنندگی عالی رنگدانه ها می باشد. خط کامل افزودنی های Powdermate powder coating برای محدوده گسترده ای از کاربرد ها شامل پوشش های اتومبیلی ، شفاف پوشه ها و پوشش های صنعتی را نیز به نمایش خواهد گذاشت. افزودنی های Powdermate باعث جریان پذیری و همتراز شوندگی مناسب و degassing می شوند. Troy همچنین خشک کن های خود شامل خشک کن های جایگزین کبالت و خشک کن های جدید توسعه داده شده جهت رنگ ها و پوشش های پایه آب را معرفی خواهد کرد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا