اخبار

UBS در کنفرانس پلی اورتان پلی کربنات های دی ال خود را معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر UBE در شصت و دومین کنفرانس سالانه Polyurethanes Tchnical پلی کربنات های دی ال با عملکرد بالای ETERNACOLL و پری پلیمر های اورتان بر پایه پلی کربنات ETERNATHANE را جهت پلی اورتان های با عملکرد بالا معرفی کرد.

این کنفرانس در تاریخ 7 تا 9 ماه October سال 2019 در Orlando, FL برگزار گردید. امروزه پلی اورتان ها به میزان وسیعی در صنایع پوشش ها استفاده می شوند. UBE برای فرموله کردن پلی اورتان های با عملکرد بالا پلی ال های پلی کربنات ETERNACOLL و پری پلیمر های اورتان بر پایه پلی کربنات ETERNATHANE را توسعه داده است. این مواد در پلی اورتان ها خواص ویژه ای ایجاد کرده و به حفظ عملکرد پوشش در طولانی مدت کمک می کنند. از ویژگی های این مواد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– پایداری حرارتی

– مقاومت در برابر روغن

– مقاومت در برابر اب

– مقاومت آب و هوایی بالا

– مقاومت شیمیایی بالا.

این مواد بهترین مواد اولیه برای تولید پوشش های پلی اورتان ، الاستومر ها ، چسب ها و درزگیر ها می باشند زیرا آنها دوام پلی اورتان ها را به میزان قابل توجهی بهبود می دهند. این مواد مقاومت شیمیایی ، مقاومت در برابر آب و مقاومت های مکانیکی را به حداکثر می رسانند. استفاده از این مواد اولیه موجب می شود که پلی اورتان بتواند خواص اصلی خود را در شرایط سخت و در طولانی مدت حفظ کند. در نتیجه باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می شود. UBE Corporation Europe S.A. زیرمجموعه UBE Industries, Ltd در قاره های اروپا و امریکا می باشد. دفتر مرکزی آن در Castellon اسپانیا قرار دارد و دارای دفاتری در Madrid ، Dusseldorf ، Sao Paulo و Mexico City می باشد. این شرکت تولید کننده کاپرولاکتام ، پلی آمید ها ، کود های شیمیایی و محصولات شیمیایی ویژه می باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا