اخبار

اختصاصی بسپار/ UPM و Dongsung Chemical با همکاری هم محصولات تجدیدپذیر تولید می کنند

بسپار/ ایران پلیمر UPM و Dongsun Chemical در توسعه و معرفی محصولات تجدید پذیر با استفاده از منابع طبیعی با یکدیگر همکاری می کنند. با ارائه این محصولات به بازار آسیا میزان مصرف منابع فسیلی در این منطقه کاهش پیدا خواهد کرد. Dongsun Chemical و UPM Biochemicals محصولات تجدید پذیر را با استفاده از مواد اولیه زیستی تولید خواهند کرد.

آنها در ابتدا مواد مورد استفاده در صنایع کفش را تولید خواهند کرد. Dongsung Chemical قراردادی برای توسعه پلی اورتان تجدید پذیر بر پایه منو اتیلن گلایکول زیستی شرکت UPM Biochemicals (UPM BioPura) امضا کرده است. UPM برای ساخت اولین پالایشگاه زیستی در مقیاس صنعتی حدود 750 میلیون یورو سرمایه گذاری کرده است.

این کارخانه در Saxony-Anhalt آلمان تاسیس می شود و با استفاده از منابع زیستی، مواد شیمیایی زیستی نسل جدید را تولید خواهد کرد. هدف تولید سالانه 220000 تن محصول در این کارخانه می باشد. منو اتیلن گلایکول زیستی یکی از محصولات این کارخانه خواهد بود. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این کارخانه تا اواخر سال 2023 افتتاح خواهد شد. Dongsung Chemical قصد دارد از منو اتیلن گلایکول زیستی شرکت UPM در تولید محصولات خود استفاده نماید. این شرکت ابتدا در تولید مواد مورد مصرف در صنایع کفش و سپس در کاربرد های دیگر شامل قطعات داخلی خودرو و چسب ها از منو اتیلن گلایکول زیستی استفاده خواهد کرد.

Dongsung Chemical با هدف کاهش 10 درصدی نشر دی اکسید کربن تا سال 2030 به توسعه فناوری ها و محصولات زیست سازگار ادامه می دهد. این شرکت در ماه June سال جاری تولید مواد بسته بندی زیست تخریب پذیر با نام تجاری ECOVIVA را آغاز کرده است. این شرکت قصد دارد محصولات زیست تخریب پذیر مختلفی شامل فیلم ها، چسب ها و فوم ها را تولید نماید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا