اخبار

VDMA، رشد فروش جهانی ماشین آلات را سالیانه سه درصد اعلام کرد

بسپار می نویسد، طبق بررسی های انجام شده توسط انجمن ماشین آلات لاستیک و پلاستیک آلمان VDMA، فروش جهانی ماشین آلات لاستیک و پلاستیک بین سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶، سالیانه به طور ثابت سه درصد رشد داشته و خواهد داشت. چنین تحقیقی که برای بار اول توسط VDMA انجام گرفت، همچنین بیان کرد که تولیدکنندگان ماشین آلات اروپایی شاهد افت دو درصدی تولیدات خود در سال ۲۰۱۴ بوده و طبق پیش بینی‌ها، رشد جبرانی دو درصدی در سال ۲۰۱۵ را شاهد خواهند بود.
انجمن VDMA دائما تحقیقات مربوط به ماشین آلات آلمانی را به صورت ماهانه به روز می کند. به عنوان مثال طبق پیش بینی های VDMA بازار فروش ماشین آلات آلمانی در ماه اکتبر یک درصد افت خواهد داشت. برای ماشین سازان آلمانی رشد چهار درصدی در سال ۲۰۱۵ قابل انتظار می باشد. طبق گفته ی این انجمن، چشم‌انداز سال ۲۰۱۵، رشدی بسیار مثبت برای تولیدکنندگان آمریکایی و چینی و بهبود شرایط بازارهای اروپایی می باشد.
طبق گزارشات منتشر شده توسط VDMA کشورهای سازنده ی ماشین آلات در اروپا و چین مجموعا سه چهارم کل تولیدات ماشین آلات لاستیک و پلاستیک جهان را به خود اختصاص داده‌اند. به طور کلی ۴۷ درصد تولیدات چین، کشورهای اروپایی و آمریکا به سراسر دنیا صادر می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا