اخبار

Worlee دو ضد کف پلیمری جدید برای رنگ های پایه آب معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Worlee اخیرا دو ضد کف پلیمری جدید معرفی کرده است. این دو ضد کف با نام های تجاری WorleeAdd VP 6510 و WorleeAdd VP 6500 به بازار عرضه می شوند.

این دو ضد کف برای رنگ های پایه آب و رقیق شونده با آب مناسب می باشند و فاقد روغن معدنی و سیلیکون می باشند.

این دو محصول بر پایه فناوری سنتزی این شرکت و در کارخانه Lauenburg تولید می شوند. هر دو محصول برای استفاده در رنگ ها و پوشش های پایه آب جهت رنگ آمیزی با قلم مو ، غلتک و غوطه وری مناسب می باشند. مهمترین کاربرد آنها جلا ها و رنگ های نمای پایه آب می باشد. وقتی رنگ با قلم مو یا غلتک استفاده شود این ضد کف ها اثر کف زدایی و هوا زدایی خوبی ایجاد می کنند.

وقتی رنگ با یک غلتک دارای ساختار درشت اعمال شود توزیع بهتر و کف کمتر کاملا واضح است. اختلاط آسان با رنگ در نیرو های برشی پایین یکی از مزایای آنها می باشد که خطر ایجاد عیوب سطحی در فیلم رنگ را در حین اعمال جوهر یا پوشش کاهش می دهد. بعلاوه این ضد کف ها را می توان در هر مرحله ای به رنگ اضافه کرد. غلظت متداول مصرفی این ضد کف ها بین ۰.۱ تا ۰.۳ درصد کل فرمولاسیون رنگ می باشد. WorleeAdd VP 6510 فاقد سیلیکا می باشد اما WorleeAdd VP 6500 حاوی سیلیکا می باشد. بنابراین بطور ویژه برای فرمولاسیون های دارای پر کننده زیاد مناسب می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا